Evropë SQEvropë.Portal SQ

Kompanitë ajrore skandinave pezullojnë mbajtjen e detyrueshme të maskave në fluturimet mes Danimarkës, Norvegjisë dhe Suedisë

Katër kompani ajrore skandinave prej sot e kanë pezulluar kërkesën për mbajtje të maskës gjatë fluturimeve mes Danimarkës, Norvegjisë dhe Suedisë, njofton DPA, duke insistuar se niveli i vaksinimit në vendet e rajonit është mes më të lartave në botë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle