0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQ

Kompania turke “Teknopanel” do të investojë në ZZHTI Shkup

Kompania turke “Teknopanel” do të investojë 16 milionë euro në ndërtim të kapacitetit të ri prodhues në ZZHTI Shkup. Vendimi për investim është arritur në takimin në Stamboll të drejtorit të ZZHTI, Jovan Despotovski dhe menaxhmentit të kompanisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle