0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQMKD-AL SQ

Kompania “Infinum” nga Kroacia hap zyrë në Shkup, paralajmërohen 100 punësime

Lideri kroat teknologjik “Infinum” i njohur për zhvillimin e produkteve digjitale në tregun global ka hapur zyrë në Shkup ku planifikon të përcjell kulturën e saj tek punëdhënësi si dhe iniciativa arsimore për të forcuar komunitetin lokal të TI-së.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle