Biznes SQBiznes.portal SQSvet.Slajder SQ

Kompania ajrore bjelloruse ndalon të pranojë udhëtarë nga Iraku, Siria dhe Jemeni

Kompania ajrore shtetërore bjelloruse "Belavia" sot publikoi se do të ndalojë të pranojë udhëtarë nga Iraku, Siria dhe Jemeni në fluturimet e veta nga Turqia me kërkesë të Ankarasë, në kohën kur emigrantët e Lindjes së Afërt po përpiqen ta kalojnë kufirin polako-bjellorus.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle