0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Komisioni për Sëmundje Ngjitëse propozon masa të reja kundër Kovid-19 në rajonin e Tetovës

– Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe në koordinim të mëngjesit me anëtarë të Komisionit për Sëmundje Ngjitëse biseduan për situatën epidemiologjike në Tetovë dhe u morën vesh që Shtabit Kryesor të Krizave të Qeverisë t’i propozojnë masa të reja për këtë rajon, që të pengohet përhapja e shpejtë e virusit Kovid-19.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle