0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Komisioni për sëmundje ngjitëse plotësohet me anëtarë të rinj, do të ndjekjen njohuritë shkencore dhe do të bëhen të pranueshme për rrethanat tona

Komisioni për sëmundje infektive pranë Ministrisë së Shëndetësisë sot realizoi takimin e parë me përbërjen e re. Komisioni është krijuar dhe plotësuar, tha sot në konferencë për shtyp ministri i Shëndetësisë Bekim Sali.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle