0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

Komisioni për Financim dhe Buxhet shqyrtoi 20 amendamente për ribalancin, nuk pranoi asnjë

- Në ditën e sotme të shtatë të debatit për amendamentet për Propozim-ribalancin e Buxhetit për vitin 2022 të Komisionit për Financim dhe Buxhet, ishin shqyrtuar 20 amendamente, ndërsa nuk ishte miratuar asnjë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle