0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Komisioni për çështje evropiane nuk pranoi asnjë amandament për Propozim-ligjin për shtetësi

Anëtarët e Komisionit kuvendor për çështje evropiane sot, në ditën e dytë, e shqyrtoi Propozim-ligjin për ndryshim dhe propozim të Ligjit për shtetësi të Republikës së Maqedonisë, me procedurë të shkurtuar, në lexim të dytë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle