0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Komisioni Evropian: Shqipëria ka arritur progres me plotësimin e kushteve të vendosura

Komisioni Evropian në raportin për Shqipërinë, thekson se ajo ka arritur rezultate të prekshme dhe të qëndrueshme me vazhdimin e përkushtimit të tij ndaj reformave të orientuara drejt BE-së, njofton korrespondentja e MIA-s.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle