Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Komisioni Evropian paralajmëroi buxhet më të madh për kulturën dhe mediumet

Buxheti i Evropës kreative do të rritet për 100 milionë euro në krahasim me vitin paraprak, paralajmëroi Komisioni Evropian.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle