0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Komisari i BE -së Varheji kundër ndarjes së Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë

Komisari i BE-së për Zgjerim, Oliver Varheji, deklaroi se po punon që deri në dhjetor të mbahet Konferenca e parë Ndërqeveritare me Maqedoninë e Veriut së bashku me Shqipërinë, njoftoi korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle