0_Web_Ballina – Sllajder SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Komisari për Zgjerim i BE-së Oliver Varheji për vizitë në Bullgari

Komisari për Zgjerim i BE-së Oliver Varheji do të qëndroj në vizitë në Bullgari, kumtoi Komisioni Evropian. Siç njofton korrespodenti i MIA-s nga Sofja, gjatë kohës së vizitës janë planifikuar takime me presidentin e Bullgarisë Rumen Radev dhe ministrin e Punëve të Jashtme Svetlan Stoev.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle