0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Kolaps i ri i Intagramit dhe Fejsbukut në mbarë botën

Përdoruesit e Instagramit dhe të Fejsbukut nga një numër i madh i vendeve sot sërish u ankuan për ndërprerje të mëdha, njofton faqja e Internetit Downdetector, e cila i ndjek ndërprerjet e parregullsive në punën e rrjeteve të njohura të internetit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle