0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

“Koha”: Takimi i fundit i Kurtit dhe Vuçiqit sipas Brukselit është më i miri deri më tani

- Analisti dhe raportuesi kosovar në media i grupacionit "Koha" nga Brukseli, Augustin Palokaj tha se në Bashkimin Evropian takimi i djeshëm ndërmjet kryeministrit kosovar Albin Kurti dhe presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq vlerësohet si takimi më i mirë të cilin të dyja palët e realizuan deri më tani.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle