Futboll SQSport SQ

Klubi nga Arabia Saudite i ofron kontratë rekorde Ronaldos

Ylli i futbollit dhe sulmuesi i Mançester Junajtedit, Kristijano Ronaldo do të mund të vazhdojë karrierën në një klub të panjohur nga Arabia Saudite, ndërsa i gjithë transferi do të jetë në vlerë prej 300 milion euro, lajmëron gazeta spanjolle “AS”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle