0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Klubi Global i grave G-100 viziton Shkupin

Përfaqësueset e Krahut për komunikim dhe përfaqësisë nga Shkupi, pjesë e Klubit global të grave G-100 mbajti sot takim me anëtarë të Klubit Global nga disa vende.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle