0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Klop para finales së Ligës së kampionëve: Do të luajmë edhe për Ukrainën

Trajneri i Liverpulit, Jirgen Klop, porositi se futbollistët e tij në finalen e sotme në Ligën e kampionëve nuk do të luajnë vetëm për vete dhe tifozët e tyre, por edhe për Ukrainën.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle