Uncategorized SQ

Kliçko: Prej nesër në Kiev hynë në fuqi ndalesa për shitjen e alkoolit

Gjendja në kryeqytet të Ukrainës – Kiev mbetët i rëndë dhe në tension, ndërsa ora policore do të filloj në ora 20. Prej nesër, më 1 shkurt hyn në fuqi edhe ndalesa e shitjeve të pijeve alkoolike, njoftoi sot kryetari i Kievit Vitalij Kliçko.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle