Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Kleverli: Putini negociatat paqesore mund t’i shfrytëzojë për stërvitje të më shumë ushtarëve dhe të prodhojë më shumë municion

Shefi i Diplomacisë britanike, Xhejms Kleverli në intervistë për Telegrafin paralajmëroi se presidenti rus, Vlladimir Putin do të mund t’i shfrytëzojë negociatat paqesore për rimëkëmbje të armatës dhe për prodhimin e municionit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle