0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Kjelini pozitiv në koronavirus, një muaj pas dozës së tretë

- Ekipi italian Juventus njoftoi sot se mbrojtësi 37-vjeçar me përvojë Xhorxho Kjelini është pozitiv në koronavirus dhe gjendet në izolim shtëpiak.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle