0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Kiting: Sipas SHBA-së, Ballkani Perëndimor është rajon gjeostrategjik

- Kryesuesi me Nënkomitetin për Evropë i Komisionit për Politikë të Jashtme në Dhomën e Përfaqësuesve të SHBA-së, Bill Kiting, sot e mbështeti angazhimin amerikan në Ballkanin Perëndimor, si rajon gjeostrategjik me rëndësi vitale për paqen dhe stabilitetin në Evropë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle