Botë SQBotë.Portal SQ

Kishida kërkoi falje dhe premtoi të ndërpresë lidhjet me Kishën e Unifikimit pas vrasjes së Abes

Kryeministri japonez Fumio Kishida tha sot se partia e tij në pushtet do të ndërpresë lidhjet me Kishën e Unifikimit pas skandalit të shkaktuar nga vrasja e ish-udhëheqësit Shinzo Abe.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle