Evropë SQEvropë.Portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Kirjakides: Bashkëpunimi dhe solidariteti janë çelës për të ardhme më të shëndetshme për të gjithë

Eurokomisarja për Shëndet dhe Siguri të Ushqimit, Stela Kirijakides para Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Evropës (APKE) e prezentoi agjendën e BE-së për ta bërë Evropën "më të shëndetshme, më inkluzive, më të qëndrueshme", duke theksuar se bashkëpunimi dhe solidariteti janë çelësi për përballjen me sfidat e ardhshme, njofton korrespondenti i MIA-s nga Strasburgu.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle