0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Kirill Petkov: Gjatë këtij muaji do të shkoj në Shkup

Seanca e djeshme e Këshillit Konsultativ për Siguri Kombëtare, e thirrur nga presidenti i Bullgarisë, Rumen Radev, ishte një diskutim me kohë dhe i dobishëm, tha sot kryeministri bullgar Kirill Petkov, duke paralajmëruar se në fund të këtij muaji do ta vizitojë vendin.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle