0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQTekste origjinale SQ

Kiril Petkov ia uroi inaugurimin Dimitar Kovaçevskit, duke i dëshiruar sukses Qeverisë së re në Shkup

Kryeministri bullgar, Kiril Petkov ia uroi Dimitar Kovaçevskit marrjen e detyrës së re - kryeministër i Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe i dëshiroi sukses Qeverisë së re në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle