Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Kina u bëri thirrje të gjitha palëve të jenë të përmbajtura dhe kërkoi zgjidhje të çështjes ukrainase përmes dialogut

Kina u bëri thirrje të gjitha palëve të përfshira në çështjen ukrainase të jenë të përmbajtura, t'i ulin tensionet dhe t'i zgjidhin dallimet përmes dialogut dhe negociatave.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle