0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQ

Kina: Stërvitjet përreth Tajvanit janë një paralajmërim për SHBA-në dhe një leksion për separatistët tajvanezë

Ushtria kineze po kryen manovra përreth Tajvanit për të paralajmëruar SHBA-në dhe t’ju japë leksion “separatistëve tajvanezë”, deklaroi sot zëdhënësi i Ministrisë së Punëve të Jashtme të Kinës, Vang Venbin.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle