Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Kina, Rusia, Irani dhe Pakistani janë për koordinim të përforcuar rreth Afganistanit

Përfaqësues të lartë të Kinës, Rusisë, Pakistanit dhe Iranit u dakorduan ta përforcojnë komunikimin dhe koordinimin për Afganistanin, kumtoi sot grupi mediatik kinez (CMG).

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle