Botë SQBotë.Portal SQ

Kina, Rusia dhe Irani nesër fillojnë stërvitjet e përbashkëta detare në Oqeanin Indian

Kina, Rusia dhe Irani nesër do të mbajnë stërvitje të përbashkëta detare, deklaroi sot Mustafa Tajoglin, oficeri për marrëdhënie me opinionin i ushtrisë iraniane.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle