0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Kina që nesër fillon stërvitje të reja ushtarake

Kina sot paralajmëroi se do të mbajë stërvitje ushtarake në afërsi të pjesës jugore të Detit të Verdhë dhe Bohajt, në afërsi të Koresë së Jugut.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle