0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Kina publikoi paralajmërim nacional për shkak të thatësisë

Kina e publikoi paralajmërimin e parë për thatësinë këtë vit derisa autoritetet janë duke luftuar me zjarret pyjore dhe janë duke moblizuar ekipe të specializuara për mbrojtjen e të mbjellave nga temperaturat e larta nëpër pellgun e lumit Jangce.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle