Botë SQBotë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Kina nuk do të vendosë sanksione ndaj Rusisë për shkak të Ukrainës

Kina nuk do t'i bashkohet sanksioneve financiare të vendosura nga SHBA-ja dhe BE-ja kundër Rusisë, njoftoi sot Komisioni rregullativ i bankave të Kinës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle