Botë SQBotë.Portal SQ

Kina ka nisur drejt Tajvanit 51 aeroplanë dhe gjashtë anije

Forcat e armatosura të Tajvanit sot kanë vërejtur se si drejt ishullit afrohen 51 aeroplanë dhe gjashtë anije luftarake të Armatës së Republikës Popullore të Kinës, njoftoi Ministria tajvaneze e Mbrojtjes.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle