Biznes SQBiznes.portal SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Kina i shpalli të paligjshme të gjitha transaksionet me kriptovaluta

Banka qendrore kineze I shpalli t paligjshme të gjitha transaksionet me kriptovaluta dhe të njejtat do të ndalohen. Me këtë dërgojnë sinjalin më të forte deri më tani për vendosmërinë e vet që ta rrënojnë industrinë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle