Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Kiev: Ukraina liderëve evropianë ua dorëzoi propozimin për sanksione të reja kundër Rusisë

Shefi i kabinetit të presidentit ukrainas Andrij Jermak deklaroi se Ukraina e ka paraqitur propozimin për sanksione kundër Rusisë në takimin e Volodimir Zelenskit me liderët e Francës, Gjermanisë, Italisë dhe Rumanisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle