Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Kiev: Shkëmbim i pengjeve mes Ukrainës dhe Rusisë

Ukraina dhe Rusia kanë shkëmbyer pengje, njoftoi Qendra koordinuese për shkëmbimin e pengjeve në Kiev.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle