Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Kiev: Rusët në Ukrainë kanë dëmtuar rreth 32 mijë objekte civile

Në sulmet ruse ndaj Ukrainës janë dëmtuar rreth 32 mijë caqe civile dhe më shumë se 700 objekte kritike infrastrukturore nga fillimi i invazionit në shkurt, deklaroi dje diplomati ukrainas, Evgenij Jenin.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle