0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Kiev: Rrëzuam pesë aeroplanë rus dhe një helikopter

Armata ukrainase konfirmon se ka rrëzuar pesë aeroplanë rus dhe një helikopter në lindje të vendit në afërsi të enklavës nën kontroll të separatistëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle