Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

Kiev: Negociatat me Moskën janë shumë të vështira

Ukraina sot kumtoi se negociatat me Rusinë janë "shumë të vështira" dhe premtoi se nuk do të lëshojë pe nga kërkesat.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle