0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Kielini u vaksinua me dozën e tretë dhe bëri thirrje të ndiqet shembulli i tij

Kapiteni i ekipit italian Juventus, Xhorxho Kielini, publikoi se ka marrë edhe vaksinën e tretë kundër koronavirusit, të ashtuquajtur dozën e përforcuar, njoftojnë sot mediumet lokale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle