0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Këshilli Strategjik në MPJ: Paparashikueshmëria karakteristikë kryesore në plan ndërkombëtar, si shtet mund në mënyrë preventive të veprojmë

Sot në hapësirat e Ministrisë për Punë të Jashtme u mbajt mbledhje e Këshillit Strategjik për politikë të jashtme, kushtuar ngjarjeve aktuale në Afganistan dhe implikimeve të mundshme në vendin tonë dhe rajon.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle