0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Këshilli strategjik i MPJ-së diskuton për krizën në Afganistan dhe ndikimin ndaj Maqedonisë së Veriut (drejtpërdrejtë)

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani me anëtarët e Këshillit strategjik të MPJ-së po e mban diskutimin tematik lidhur me ngjarjet në Afganistan, kompleksitetin dhe gjithpërfshirjen e implikimeve të shkaktuara nga kjo krizë, të cilat mund të reflektohen edhe ndaj Maqedonisë së Veriut.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle