Botë SQBotë.Portal SQ

Këshilli mund të sundojë me Afganistanin, talebanët do të tentojnë të rekrutojnë ushtarë dhe pilotë

- Me Afganistanin mund të sundojë këshilli, pasi talebanët do ta marrin pushtetin, përderisa lideri i lëvizjes islamiste, Haibatullah Ahunxhada, sipas gjitha gjasave do të mbetet udhëheqës suprem, publikuan mediat perëndimore, duke iu referuar një anëtari të lartë të talebanëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle