Botë SQBotë.Portal SQ

Këshilli i Sigurisë së OKB-së e miratoi rezolutën për Bosnjë dhe Hercegovinën, duke vazhduar mandatin e EUFOR-it

Këshilli i Sigurisë së OKB-së mbrëmë ka miratuar rezolutën për Bosnjë dhe Hercegovinën, me të cilën ia zgjat mandatin misionit të EUFOR-it.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle