0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Këshilli i Sigurisë i propozoi Qeverisë të formojë grup të punës për situatën me sistemin për menaxhim me kriza

– Këshilli i Sigurisë i propozoi Qeverisë, sa më shpejtë që është e mundur të formojë grup pune, i cili do ta shqyrtojë situatën me sistemin për menaxhim me kriza, ndërsa duke i pasur parasysh ngjarjet e fundit me zjarret, grupi i punës duhet të propozojë masa konkrete me qëllim që sistemi për menaxhimin me kriza të jetë më funksional dhe më efikas, informojnë nga Kabineti i Presidentit, Stevo Pendarovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle