0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Këshilli i Sigurisë: Gjendja e sigurisë në vend është e qëndrueshme, ka rezerva të mjaftueshme mallrash dhe të energensave

Gjendja e Sigurisë në vend dhe rajon lidhur me agresionin rus mbi Ukrainën ishte temë e mbledhjes së 15-të të sotme të Këshillit të Sigurisë, që u mbajt në Kabinetin e presidentit Stevo Pendarovki. Në mbledhje u dënuan veprimet ushtarake të cilat Rusia i ka ndërmarrë mbi Ukrainën, të cilat tashmë sollën humbje të jetëve të njerëzve dhe dëm material.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle