0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Këshilli i Sigurisë diskuton për gjendjen aktuale politike dhe të sigurisë

Në kabinetin e presidentit Stevo Pendarovski filloi seanca e Këshillit të Sigurisë kushtuar  gjendjes aktuale politike dhe sigurisë në rajon dhe më gjërë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle