0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Këshilli i Sigurimit i qeverisë bullgare javën e ardhshme do ta analizojë politikën ndaj Maqedonisë së Veriut

Këshilli i Sigurisë pranë Këshillit të Ministrave të Bullgarisë do të diskutojë javën e ardhshme për nevojën për ta analizuar dhe azhurnuar politikën e përgjithshme të Sofjes ndaj Republikës së Maqedonisë së Veriut, njoftoi BTA.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle