0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Këshilli i Evropës: Rusia menjëherë të ndalojë me vrasjen e njerëzve në Ukrainë

Këshilli i Evropës përmes një kumtese ka kërkuar që Rusia menjëherë të ndalojë me vrasjet dhe vuajtjet e njerëzve në Ukrainë, duke theksuar se sulmi ushtarak rus mbjell frikë dhe shkatërrim në zemrën e Evropës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle