0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Këshilli i ambasadorëve: Partitë politike ta vënë fokusin në forcimin e institucioneve, jo në organizimin e zgjedhjeve të shpeshta

Shoqata për Politikë të Jashtme dhe Ndërkombëtare “Këshilli i ambasadorëve” bën të ditur se me vëmendje të madhe ka ndjekur ngjarjet e jashtme-politike si dhe ato në rrafsh të brendshëm që direkt ose indirekt ndikojnë në ngjarjet e brendshme politike dhe eurointegrimet.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle